עורך דין יצחק אלמליח

טל/פקס: 02-9914221
נייד: 052-6070803

מייל:almaliach6@gmail.com

עורך דין בירושלים

לסניף מרכז התקשרו לעו"ד יהודה בש

0506283749

ייצוג עובדי הוראה​

ייצוג עובדי הוראה

לקבל ייצוג הולם

 

ייצוג עובדי הוראה כיום הם עובדים שנמצאים תחת סיכונים לא מעטים כיום, אם מעצם מקום העבודה שלהם או אם להיות מול תביעות רבות, כאשר אלו יכולות להגיע מכיוון ההורים למשל. אנו עדים למקרים לא מעטים עליהם אנו שומעים רבות במדיה על הרעה בתנאי העבודה של מורים ועובדי הוראה או על מקרים בהם ייצוג עובדי הוראה נמצאים תחת סיכון של ממש ועל כן הם זקוקים וראויים במקרים אלו לקבל את מלוא ההגנה והייצוג המשפטי ההולם.

 

ייצוג עובדי ההוראה לדאוג לתנאי ההעסקה

 

לעיתים תנאי העסקה של מורים עלולים להיות מופלים לרעה, בעיקר כאשר מדובר בעובדי הוראה זמניים שאין להם כל מידע לגבי השכר לשעה או לגבי השכר החודשי המגיע לכם, וכן הם חסרי מידע לגבי כל הזכויות המגיעות להם. במקרים רבים מדובר בעובדי הוראה שאינם כלולים כעובדים של משרד החינוך ולכן עלולים להיות מקרים בהם עובדים אלו לא יקבלו את כל תנאי ההעסקה המגיעים להם. גם מורים יכולים למצוא את עצמם מופלים במצבים של פערי שכר או שעות עבודה והשתלמויות ללא תשלום נוסף, וכאשר לא מכירים את מלוא הזכויות מוטב לקבל יעוץ מקדים בנושא וכן לדרוש על פי חוק את כל הזכויות המגיעות לכם.

 

ייצוג עובדי הוראה לדאוג לרשת ביטחון

 

באופן מצער כיום גם לאור מקרי אלימות רבים וקשים במערכת החינוך, מורים ועובדי הוראה מוצאים את עצמם פעמים רבות מול קו האש בחוסר אונים, עד למעורבות במקרים פליליים של ממש כאשר התערבו במקרי אלימות בין ילדים בבית הספר או היו מעורבים בעצמם באלימות מצד תלמידים. גם במקרים אלו שהם מקרים קשים אך לא יוצאי דופן על עובדי הוראה לדאוג לרשת ביטחון ולהגנה משפטית ועליהם לקבל את הזכויות המגיעות להם על פי חוק. עובדי ההוראה אחראים גם לשלומם הפיזי של התלמידים השוהים עמם לא רק בין כתלי בית הספר אלא גם במצבים של טיולים למשל או ימי ספורט, סיורים, הופעות, ימי כיף וכדומה, כלומר גם בכל פעילות אחרת שאינה מתרחשת בשטח בית הספר המורים ועובדי ההוראה נושאים באחריות רבה ולכן צריכים להכיר את החוק ואת מקומם וזכויותיהם בנושא זה.