מחפשים עורך דין בבית שמש והסביבה?

מהו עורך דין בבית שמש והסביבה? 

עורך דין על פי חוק הוא אדם, שהוסמך לייצג אדם אחר בייצוג משפטי.  עורך הדין רשאי לייצג אדם רק לאחר שסיים את לימודי המשפטים וקבל הרשאה לעסוק בתחום. עורך הדין מגיע לבית המשפט, ושוטח את טענותיו ובקשותיו בפני השופט ומבקש ממנו להכריע בסוגיה המדוברת.  בכל שנה מסיימים מאות עורכי דין את הכשרתם וקיימים מגוון שירותים שכל עורך דין מתמקצע בהם, ובמיקום שבו נותנים את השרות. אדם יכול לבחור על פי הסוגיה שאותה הוא צריך לשטוח בפני בית המשפט את העורך דין המתאים לכך, ובכן ניתן למצוא עורכי דין בכל רחבי הארץ, וגם אדם הזקוק לעורך דין  בבית שמש והסביבה.

 

באלו מקרים אדם צריך לפנות אל שירותי עריכת דין בבית שמש והסביבה? 

 

קיימים מגוון סוגים של תחומי עריכת דין החל מדיני עבודה, דיני נזיקין, ודיני מקרקעין. עורך דין בבית שמש והסביבה עוסק בתחומים אלו וניתן לפנות אליו. 

 

מהם דיני מקרקעין? 

 

דיני מקרקעין או בשמם העממי יותר נדל"ן, העוסקות בקנייה, מכירה, השכרה, וכל הדברים הקשורים לעסקאות של נכסים. במסגרת דיני המקרקעין מנסים להגיע להסדר בעניין זכויות של שימור הקרקע, מיסוי מקרקעין, ובעלות. זכויות על מקרקעין מתקבלות על ידי שכירות המבנה וההיבטים של דיני מקרקעין בעניין זה כוללים את חוק זכויות הגנת הדיייר. בנוסף לכך  עורך דין בבית שמש והסביבה, מלווה משפטית עסקאות נדל"ן בענייני תכנון ובניה, וכל זה ברגישות ובהתאם לקהל במקום. החוק בישראל מסדיר את הליכי התכנון על ידי מעורבות הציבור בתכנון במקרים של אישור התוכנית או התנגדות לתוכנית הקיימת, ניתן להגיש התנגדות זו על ידי עורך דין המתמחה בענייני מקרקעין. בכדי לדון בעיניים אלו בהרחבה יש לדאוג לתוכניות מתאימות ולצרף תמונות מתאימות.  עורך דין בבית שמש והסביבה המתמחה בדיני מקרקעין יוכל לגרום להגשת התביעה בשלמותה.

 

חשיבות עורך דין לענייני מקרקעין 

 

אמנם דיני מקרקעין מעוגנים בחוק המקרקעין, אך ישנם מקרים מסוימים שהחשיבות של עורך דין לענייני מקרקעין גדולה מאד, כמו בעניין חוזה שכירות ויכולה לגרום למשכיר הדירה  להימנע מהוצאות רבות, כמו למשל: במקרה של נזק לדירה המשכיר עלול להתעלם מנזקים שנגרמו לדירה, ועורך דין בבית שמש והסביבה, ששם קיימים הרבה מקרים של השכרת דירות, יכול לעזור לו בעניין זה. כמו כן גם שוכר דירה עלול למצוא את עצמו ניזוק מדירה שאינה מתאימה לדרישות שלו, וכדי להימנע מכך הוא ישמש בשירותי עורך דין בבית שמש והסביבה.

עורך דין בבית שמש והסביבה

עורך דין יצחק אלמליח

טל/פקס: 02-9914221
נייד: 052-6070803

מייל:almaliach6@gmail.com

עורך דין בירושלים

לסניף מרכז התקשרו לעו"ד יהודה בש

0506283749