מחפשים עורך דין בירושלים והסביבה

מהו עורך דין בירושלים והסביבה?

עורך דין הוא אדם שיש לו הרשאות על פי חוק במתן יעוץ משפטי, לאחר שלמד משפטים, והשיג תעודה מוסמכת המאפשרת לו לעסוק במקצוע עריכת הדין. עורך דין בישראל, המופיע מול בית משפט ומייצג את הלקוח ששכר את שירותיו, ושוטח את הטענותיו ותביעותיו בבית המשפט ומבקש מבית המשפט להכריע בסוגיה האמורה. הופעה בבית המשפט מכונה "ליטיגציה", הופעה זו מכונה בשם זה בכל סוגי עריכת הדין הקיימים, אם במישור האזרחי, הפלילי או המנהלי, בעיקר מומחה בצד המנהלי צריך עורך דין בירושלים והסביבה. קיימים עורכי דין בכל האזורים בארץ וגם אדם הגר בירושלים והסביבה יכול למצוא עורך דין בירושלים והסביבה המכיר את המנטליות של האנשים המתגוררים באזורו, וגם ניתן למצוא אותו ברשת האינטרנט.

 

באלו מקרים צריך אדם שירותי עריכת דין בירושלים והסביבה? 

 

ישנם עורכי דין המתמחים במגוון סוגיות משפטיות אנו נתייחס אל שתי סוגיות משפטיות והם: 

דיני עבודה 

ברוב המקרים טוב יותר אם לא היו צריכים כלל את שירותי עורך הדין בעניין דיני עבודה, אך מכיוון שהמציאות רחוקה מלהיות מושלמת, צריך את עזרתו האדיבה של עורך דין בירושלים והסביבה אדם מבלה את מרבית יומו בעבודה. ולפיכך המטרה של כל עובד בהגיעו למקום העבודה הוא קבלת משכורת. אך עובד לא רק מגיע לעבודה לשם השכר אלא גם  לשם סיפוק אישי וכבוד עצמי. במקרים בהם העובד מרגיש, שהוא נפגע מהמעביד שלו רגשית או כלכלית, הוא רשאי לגשת לעורך דין בירושלים והסביבה המתמחה בנושא כדי לקבל מידע על הזכויות שלו כפי המקובל בחוק, שלעיתים אינן ידועות לאדם מין הישוב.

דיני נזיקין 

תחום דיני הנזיקין עוסק במקרים שבהם נגרם לאדם נזק ברכוש או נזק בגוף בעקבות תאונות דרכים, תאונות עבודה ורשלנות רפואית. תאונות נזיקין יכולות לזכות את האדם הנפגע בפיצויים גבוהים מאד, על מנת לוודא את זכויותיו, עליו לגשת לעורך דין המתמחה בדיני נזיקין.

 

באלו מקרים מומלץ לגשת לעורך דין המתמחה בדיני עבודה? 

להלן דוגמאות בהם אדם רשאי לפנות לעורך דין המתמחה בדיני עבודה:

 

הלנת שכר 

 

הרגשה של עובד שהושפל על ידי המעסיק 

 

ייצוג עובדי הוראה בהרעת תנאי עבודה 

 

ייצוג זכויות נשים לעניין פיטורים והריון והארכת חופשת לידה ועוד.

להלן דוגמאות בהם אדם רשאי לפנות לעורך דין המתמחה בדיני נזיקין:

 

 בתאונת דרכים שנגרם בה נזק. 

 

מעורבות בתאונת עבודה.  

 עורך דין בירושלים והסביבה

עורך דין בירושלים והסביבה
עורך דין יצחק אלמליח

טל/פקס: 02-9914221
נייד: 052-6070803

מייל:almaliach6@gmail.com

עורך דין בירושלים

לסניף מרכז התקשרו לעו"ד יהודה בש

0506283749