עורך דין יצחק אלמליח

טל/פקס: 02-9914221
נייד: 052-6070803

מייל:almaliach6@gmail.com

עורך דין בירושלים

לסניף מרכז התקשרו לעו"ד יהודה בש

0506283749

עורך דין בית שמש והסביבה​

עורך דין בית שמש והסביבה​

עורך דין בית שמש והסביבה  להכיר את תחום המשפט

 

תחום החוק כולל נושאים רבים וסעיפים מורכבים שונים, למשל בתחום דיני עבודה על רקע זה של קיפוח עובדים לאורך שנים מבלי שיהיו להם זכויות משפטיות או סוציאליות, נולד ענף של משפט העבודה, ותכליתו המוצהרת היא להבטיח שכבודו וחירותו של העובד ישמרו על ידי המעסיק.  כך יזכה העובד למעשה לכבוד חברתי וכלכלי לשם מהות קיומו. בתחילה נקבעה מערכת של דיני חוזים מהם נגזרה ההגנה על העובד אולם חוזה העבודה הוכתב על ידי המעסיק והעמיד רק אותו ביתרון.עובדים מובטלים רבים נוצלו כי היו מוכנים לחתום על כל חוזה. ועובד שהעז למחות אפוטר ממקום עבודתו ללא פיצויי כלשהו.

 

עורכי דין בבית שמש והסביבה לייצג את הלקוח נאמנה

 

כאשר בתחום העבודה לכל מעסיק יש אינטרס מול האינטרס של העובד, למעסיק יהיה חשוב כמה שיותר להיות רווחי וזה עלול לקרות על חשבונו של זכויות לגיטימיות לעובד. לכן רק התערבות משפטית של המדינה במסגרת מערכת ברורה, תוכל לספק את ההגנה על כל מעביד מבחינת כבודו וכן לתת אכיפה וענישה לכל המעסיקים שמפרים את דיני העבודה. לשם כך הוקמו בתי הדין לעבודה כמערכת ייחודית ועצמאית שמתמחה באופן בלעדי בנושאים של  דיני עבודה והביטחון הסוציאלי שמגיע לכל עובד על פי חוק. בית הדין לעבודה הוא עוסקים בדיונים המשפטיים כדי להגיע לפתרון הסכסוכים. מפסיקות רבות שנקבעו עד כה באלפי המקרים של תביעות בבתי הדין לענייני עבודה ניתן ללמוד מהם שכל המעסיקים נדרשים לפעול על פיהן. בכל פסק דין חשוב נקבע למעשה כי במרכזם של דיני העבודה והתכלית היא להגן על העובד, שנמצא בדרך כלל בעמדה חלשה, ולכן יש צורך במערך של חוקים בסיסיים על מנת להגן על החברה. 

 

עורך דין בית שמש | לייצג כל לקוח

 

כל מצב של ניצול זכותו של האזרח צריך לקבל ייצוג בבית משפט במקרים של תביעה על ידי עורך דין בית שמש מקצועי ואמין, למשל בתחום העבודה יש להבטיח באמצעים משפטיים הגנה על כבודו וחירותו של כל עובד. לכן תפקיד עורך הדין הוא לייצג בכל מקרה של חשש לפגיעה בו או בזכויות המגיעות ללקוח על פי חוק.