עורך דין יצחק אלמליח

טל/פקס: 02-9914221
נייד: 052-6070803

מייל:almaliach6@gmail.com

עורך דין בירושלים

לסניף מרכז התקשרו לעו"ד יהודה בש

0506283749

עורך דין דיני נזיקין​

עורך דין דיני נזיקין​

לייצוג ברשלנות רפואית

 

מקרי נזיקין יכולים להתרחש בכל תחום ונושא אך הם נפוצים בעיקר בתחום הרשלנות הרפואית, כלומר כאשר גורם רפואי מתרשל בתפקידו ולא מטפל בנו כראוי, ואף נגרם בעקבות כך נזק חמור, יש לטפל בעניין מבחינה משפטית ולו בכדי למנוע הישנות של מקרים מסוג זה. במקרים רבים ניתן גם לקבל פיצויים שיקלו במידת מה על הפגיעה.

 

עורך דין דיני נזיקין עלול לפגוע בכל אחד

 

הרשלנות הרפואית עלולה לפגוע בכל אחד מאתנו ברמות פגיעה שונות, ואף לעיתים מדובר על אובדן חיי אדם בצורה רשלנית ומיותרת. אם ישנן הוכחות ברורות כי זה נבע בעקבות רשלנות רפואית, ניתן להגיש בנושא ולקבל פיצויים, כי אדם שנפגע במהלך טיפול רפואי עשוי למצוא את עצמו עם הוצאות כספיות כבדות, לעיתים הוא ייאלץ לשנות את מיקום הבית ולוותר אף על המסגרת התעסוקתית, אולם כדי לתבוע את הגורמים האחראיים על המחדל וכדי למצות את כל הזכויות, חשוב להיעזר בעורך דין דיני נזיקין המומחה לתחום, ובעיקר אם מדובר בנזקים פיזיים חמורים שהותירו את החולה עם נכות למשך לכל ימי חייו ואף אין תשלום שיוכל להוות פיצוי לכך.

 

עורך דין לדיני נזיקין לבחור בעורך דין מנוסה

 

עורך הדין לתחום זה יוכל לבדוק היטב את מידת הנזק, וכך לקבוע באופן מסודר וברור מה מגיע ועל אילו סעיפים יש לדרוש את הפיצויים. הוא כבר ידע איך להתנהל וכיצד לדרוש את הסכומים המגיעים, חשוב מאוד למשל להצטייד בכל המסמכים הרלוונטיים ולפנות עם כל אלו אל עורך הדין. רצוי לגבות גם עדויות של אנשים ששהו באותו זמן במקום, עדויות של בני משפחה המכירים את הנפגע, עדויות של רופאים או אנשי מקצועי שמכירים את הנפגע וטיפלו בו לפני המקרה כי כל אלו הם עדויות חשובות, שבמקרים רבים יכריעו את הכף. חשוב לזכור שהמערכת הרפואית היא מערכת מנוסה, גדולה וחזקה מאד וקשה מאד לנצח במערכה מולם. פעמים רבות היא משאירה את התובעים גם עם החובות הכבדים של הוצאות המשפט וללא הפיצויים המגיעים להם. לכן חשוב לבחור בעורך דין דיני נזיקין עם כל הניסיון וההצלחות בשטח בתחום זה כדי לנצח בתביעה ולא להישאר קרחים מכאן ומכאן.