עורך דין יצחק אלמליח

טל/פקס: 02-9914221
נייד: 052-6070803

מייל:almaliach6@gmail.com

עורך דין בירושלים

לסניף מרכז התקשרו לעו"ד יהודה בש

0506283749

עורך דין דיני עבודה בירושלים​

לכל סוגיה משפטית- עורך דין דיני עבודה בירושלים

מאות אלפי העובדים המועסקים במשק הישראלי משקיעים את מיטב שנותיהם על מנת להביא תפוקה לארגונים השונים במשק. כדי שהמדינה תוכל לשמור עליהם ולוודא שהם מקבלים את כל הזכויות שלהם, החוק הישראל רווי בסעיפים ותתי סעיפים המגדירים את סדרי העבודה בארץ. על אף כל המאמצים שמשקיעה המדינה, עובדים רבים נתקלים במקרים בהם המעסיקים לא מוכנים לעמוד כל דרישות החוק ופוגעים בזכויות שלהם. כדי להתמודד עם חוסר האיזון הזה בין המעסיקים והחברות לבין העובד הפשוט, זכותו הבסיסית של כל עובד היא לקבל שירותי עורך דין. לטובת המתגוררים בבירה פועלים משרדי עורך דין דיני נזיקים בירושלים ומלווים את העובדים בדרכם המשפטית. לרשות עורך הדין עומדות דרכי פעולה שונות כמו מכתבי התרעה והגשת תביעות, ובדרכים משפטיות קבילות עורך דין דיני עבודה בירושלים משנה את היחס של מעסיקים רבים בישראל. כדי להתחיל את התהליך מומלץ להיפגש עם עורך הדין ולהציג בפניו את כל פרטי המקרה, מלווים בתמונות צילומי מסך והקלטות של שיחות עם מנהל העובדה או לחילופין כל מסמך שמחזק את טענתכם. ככל שתעבדו בצורה מסודרת ופרגמטית יותר, כך עורך הדין יקבל מידע מסודר יותר ויצליח להשיג לכם את התוצאות המתאימות לכם. כך שסדר וארגון הם האינטרס שלכם בתהליך המשפטי.

 

טיפול עורך דין בדיני עבודה בירושלים

אם כבר הגעתם לנקודת המשבר, ואין מנוס מטיפול משפטי במחלוקת שלכם מול המעסיק, חשוב להכיר את תהליך העבודה עם עורך דין דיני עבודה בירושלים או באזור. ההחלטה החשובה ביותר נוגעת לעורך הדין עצמו. החיפוש אחר עורך דין דיני עבודה בירושלים כולל משרדים רבים, לכן התמקדו בעורכי דין מנוסים ומקצועיים בעלי ניסיון דומה לתיק איתו אתם מתמודדים. שוחחו עם עורך הדין ואל תחששו לשאול שאלות ולהביע את דעתכם. מדובר בסופו של יום בתהליך עם השפעה ישירה על החיים שלכם, לכן תהיו אקטיביים בתהליך. הרכיבו יחד עם עורך הדין את תהליך ההתמודדות ודונו יחד בפתרונות חלופיים במידה והאסטרטגיה שלכם לא עובדת. לאורך השיחות עם הצד השני, הקפידו ללכת בעקבות ההנחיות של עורך הדין, כולל מה לומר ואילו פעולות עליכם לעשות. עקביים ככל שתהיו תוכלו לשמור על הזכויות שלכם ולהתמודד עם כל טענה כנגדכם. בין אם מדובר בחתימת חוזה, בדין ודברים מול המעסיק או בהתמודדות עם הלנת שכר, אתם לא חייבים להתמודד עם זה לבד. טיפול מקצועי הוא טיפול רצוי בכל הנוגע לזכות התפרנס בכבוד ועל פי העקרון הזה רצוי שתפעלו. כאשר אתם מתמודדים עם חברות ענק, המחזיקות בסוללות עורכי דין מיומנים, כמעט ואין לכם סיכוי להגיע להסכמה הוגנת אם לא תשמרו על הגב שלכם.

 

מחפשים עורך דין דיני עבודה בירושלים ? הגעתם ליעד!

 

מה למעשה דרוש לנו בעת חיפוש איש מקצוע למתן סיוע וייעוץ משפטי?

האם חשוב לנו לוודא כי הוא בעל ניסיון רב שנים? האם נרצה לדעת היכן קיבל את הכשרתו?

אולי בכלל נברר קודם כי התעריף אותו הוא גובה מתאים לתקציב שקבענו לעצמנו, או שמא נעדיף להיפגש ראשית כדי לבדוק את הכימיה בינינו ושהיא מתאימה לקראת התהליך המשפטי אותו נצלח יחד?

כנראה שבטוח לומר כי לכל אחד מאיתנו מסדר עדיפויות שונה, בהתאם למצב הכלכלי שלנו, לחומרת הסטטוס המשפטי של המקרה הספציפי, וכן ניסיון (או היעדר ניסיון) קודם שלנו בהתנהלות מול גורמים משפטיים.

בהגיענו למשרד עורכי דין, למרביתנו יהיה חשוב לאמוד האם האווירה היא מקצועית, האם אנו מרגישים שבאמת מושקע זמן לשם הבנת הסוגיה המשפטית עמה אנו מתמודדים, וכן לספק לנו מידע על כל האפשרויות העומדות לרשותנו ואת היתרונות והחסרונות של כל צעד.

חשוב לנו להרגיש שאנחנו לא לבד. התנהלות מול גורמים משפטיים עלולה להיות מאיימת לעתים, ולכן קריטי שהגורם המלווה אותנו ומייצג אותנו יעניק לנו תחושת ביטחון ואמון בו.

אצלנו תמצאו אוזן קשבת ורצון כנה לסייע ולתמוך, תוך שימוש בכל הכלים העומדים לרשותנו. מהרגע הראשון- שהוא למעשה שיחת הטלפון בה נכיר מעט ונלמד האחד על השני- נרצה לברר כמה שיותר פרטים על הסיטואציה המשפטית בה את נמצאים, על המטרות שלכם בתוכה, על הצדדים המעורבים וכן על הרקע שהוביל לכך.

באופן זה נוכל לספק לכם ייעוץ מדוייק ומתאים יותר לצרכים שלכם, ולוודא כי שום פרט חשוב לא נותר מחוץ למשוואה.

אז אם אתם מחפשים עורך דין עבודה בירושלים, או בכל מקום אחר, ומעוניינים בעזרה ותמיכה אמיתית ויסודית- אל תהססו ליצור עימנו קשר ולדאוג לעצמכם לפרטנר מלא.

 

עו"ד לדיני עבודה בירושלים - ואתם בדרך הנכונה

 

אז עשיתם את הצעד הראשון וקיבלתם החלטה שאינכם מרוצים מההתנהלות במקום העבודה הנוכחי שלכם, וכי אתם מעוניינים להיות פעילים בנושא.

חיפשתם במשך שעות משרד עורכי דין שיתאים לכם, והגעתם אלינו- ברוכים הבאים!

כבר בשיחת הטלפון הראשונה בוודאי תרצו לקבל מעט מידע עלינו ועל הדרכים בהן נוכל לסייע ולייעץ לכם, ואנחנו מצידנו נשמח לספק לכם תשובות לכל השאלות הבוערות, על מנת שתוכלו להמשיך בתהליך בראש שקט ורגוע.

אמרתם עורך דין דיני עבודה בירושלים אמרתם יצחק אלמליח.