עורך דין לדיני עבודה

עורך דין לדיני עבודה

בכל מערכת של משפט דיני עבודה הינם תחום ספציפי, גם אם מדובר מן ההיבט הכללי וגם אם מדובר מן התוכן שלהם ואף מן ההיקף שלהם – הפרשנות אשר מתרחשת על גבם וגם אם מדובר על ההיבט של המוסד הממונה על חלותם והן על אופן העריכה שלהם.

 

אז מה הם דיני עבודה אשר עליהם אמון עורך דין לדיני עבודה?

 

העולם של דיני עבודה עוסק בתוך מערכת של זכויות וכן של חובות של מעסיק וכן של מועסק על פי דין, הסכם פרטי, הסכם קיבוצי וגם מסתמך המון על פסיקת בית דין לעבודה וגם על בג"ץ. המטרה של משפט של עבודה הינה להסדיר בפרט מערכת יחסים בין מעסיק לבין מועסק, כה כי נקודת המוצא על מצב מסוים תהיה באיתור הנמצא של קשר בין מעסיק לבין מועסק.

אין כל האנשים אשר עובדים מאופיינים כמועסקים. קיימים הן פרילנסרים והן קבלנים, אשר לא מוגדרים כמועסקים בנושא של משפט העבודה. הנוהל הינו כי השמירה אשר מוענקת מטעם כוח משפט העבודה בקווי אופי של חוקי מגן, צוו הרחבה וכן חקיקה וגם פסיקה או שמא הסכם קיבוצי – מוענקת עבור המועסק אשר חודר לתחום של עובד. במערך של משפא העבודה, מותר אך ורק עבור מי שהוגדר כעובד להתדיין בפני בית דין לעבודה. משפט של עבודה מהווה עולם אינטנסיבי וכן מסובך, רב בפסיקה וגם בחקיקה. מהלך השינוי ואף העדכון בנושא שופע הנ"ל הינו זריז וגם נובע מן ממשות דינמית בתוך קשרי עבודה. זה דורש עדכון ואף מעקב קבוע, בשל כך כדאי לכם ביותר להיוועץ עם עורך דין לדיני עבודה אשר ותיק בתחום, מומחה והן יודע את כל עולם דיני עבודה.  

עורך דין לדיני עבודה מייצג ערכאה בבית דין לעבודה בכל מיני תחומים בתוך משפט של עבודה וגם מייצג בפרט עובד אל מול המעביד שלו בכל מיני היבטים.

 

התחומים בהם הינו פועל עורך דין לדיני עבודה

 

רז של מסחר.

 

פיצויים של פיטורין וכן התפטרות.

 

עובד זר.

 

הטרדה מינית בתוך מקום עבודה.

 

הרעת תנאי עבודה.

 

ביטוח של פנסיה וגם קרן של השתלמות.

 

עוד כל מיני היבטים, כאשר שמים לב לווידוא הזכויות של העובד אל מול המעסיק שלו.

עורך דין לדיני עבודה נותן לקהל היעד שלו את השירות המרבי בהיבט של דיני עבודה, תוך כדי וידוא הזכויות שלו, תוך כדי בקיאות בחקיקה ואף בפסיקה והן במסובכות המתרחשת בתוך דיני עבודה.

עורך דין יצחק אלמליח

טל/פקס: 02-9914221
נייד: 052-6070803

מייל:almaliach6@gmail.com

עורך דין בירושלים

לסניף מרכז התקשרו לעו"ד יהודה בש

0506283749