עורך דין יצחק אלמליח

טל/פקס: 02-9914221
נייד: 052-6070803

מייל:almaliach6@gmail.com

עורך דין בירושלים

לסניף מרכז התקשרו לעו"ד יהודה בש

0506283749

עורך דין לזכויות עובדים​

ליווי משפטי של עורך דין לזכויות עובדים

 

אחד המאבקים החשובים ביותר של השנים האחרונות הוא המאבק לטיפול בעוולת בתחום דיני העבודה. העלייה במודעות לזכויות האדם בכלל, ולזכויות עובדים בפרט, מניעה עובדים רבים לדרוש את המגיע להם על פי דין. לכן אין זה מפתיע שיש גידול בכמות הפניות לתחום זה. כמו כן, בתי המשפט מציגים עמדה תומכת בזכויות העובדים ולכן יותר ויותר מקרים מגיעים לפתח בית המשפט ומסתיימים לטובת העובד הפשוט. עורך דין לזכויות עובדים מלווה כל תביעה או תיק משפטי. לעורך הדין יש את כל הניסיון המקצועי והכירות עם רזי החוק הישראלי בתחום דיני העבודה, כך שהוא יכול לנווט את המאבק שלכם על פי הכתוב בחוק. בין אם מדובר בהתאגדויות עובדים עתירות משאבים וכוח כמו הסתדרות המורים, או בעובד יחיד אשר נלחם על הזכויות המגיעות לו בחוק. עורך דין לזכויות עובדים נותן מענה לכל מועסק או מעסיק במשק. על ידי ניצול כל אפשרויות הערער בנתונות בחוק ועבודה משפטית מדוקדקת, משנה עורך הדין את כללי המשחק ומאפשר ללקוחות שלו להשיג את מבוקשם בצורה אחראית. כאשר לכל עובד חוזה העסקה אשר מגדיר את גבולות הגדרה בצורה ברורה, קל יותר להבין מתי נעשה לעובד נזק והאם הוא יכול לפתוח בהליך מול המעסיק שלו.

 

עורכי הדין לזכויות עובדים - יוצאים אתכם למאבק

 

אם ההחלטה על יציאה לפעולה, מומלץ ליצור קשר עם עורך דין לזכויות עובדים. ככל שתיצרו את הקשר מוקדם יותר, כך תהיה לעורך הדין את האפשרות להנחות אתכם איך לפעול בשלב מוקדם יותר ולצמצם נזקים. לפעמים בסכסוכים על בסיס דיני עבודה, אפילו שיחה לא מבוקרת עם המעסיק עלולה לפגוע בכם. כאשר עורך דין לזכויות עובדים מעורב מהשלבים הראשונים של התהליך אתם מקבלים הנחיות שיכולות להיות קריטיות להצלחת התהליך. עם מדובר למשל על משא ומתן על חוזה העסקה, אם לא רוצים לחשוף את המניעים שלכם או את הצעות השכר שקיבלתם מחברות אחרות על מנת לא לפגוע בתהליך. עורך הדין נמצא אתכם בשלבים הקריטיים ונותן קונטרה משפטית על דקויות קטנות. כך תוכלו למצוא את עצמכם משפרים את תנאי השכר, הפנסיה ואפילו שעות העבודה מבלי לגרוע מאיכות החוזה שעליות תחתמו. לחילופין, גם מאבקים משפטיים בתחום דיני העבודה הם נחלתו של עורך דין לזכויות עובדים. טיפול במקרי הלנת שכר או התעמרות בעובדים דורש מכם להציג ראיות, להתמודד עם שאלות ולהביא את כל הסיפור של העובד בצורה אמינה. סיוע משפטי הוא קריטי דווקא במקרים אלו ולכן אתם לא יכולים לוותר על עזרתו של עורך הדין. על כל פנים השקיעו זמן בחיפוש אחר עורך הדין שלכם, מתוך מחשבה שהוא זה שיביא להצלחתכם המשפטית.

 

עורך דין לזכויות עובדים - למיצוי מלא של זכויותיכם

 

אתם בוודאי זוכרים את התקופה בה התחלתם לעבוד במקום העבודה הנוכחי, ממש עם חתימת החוזה וקבלת כל המידע הדרוש לכם על מנת להיות עובדים מן המניין.

ישנה תחושה של אופטימיות, של התחלה חדשה, והמוטיבציה שלכם גבוהה ביותר. אתם מצפים כבר להוכיח את עצמכם למעסיק החדש, ולהראות לו כי לא בכדי הוא צירף אתכם לעסק שלו.

באופן טבעי, מאחר והתחלה זו היא השלב הראשוני בדרך החדשה שלכם, אתם נלהבים וחשוב לכם להתחיל ברגל ימין, על כל המשתמע מכך. 

מצב הרוח שלכם מרומם והרבה דברים נראים ורודים יותר, כך שאתם לא חשים צורך להתעכב על הפרטים הקטנים, או לנהל שיחות לא נעימות באשר לתנאים מסויימים להם אתם זכאים- אתם מאמינים שלא יאכזבו אתכם והכל יסתדר.

מחשבה זו הינה חיובית ואף יעילה ברוב המקרים, וכמובן שאין צורך בחששות מיותרים שרק יוסיפו על הלחץ וההתרגשות, אך עם זאת- עלינו תמיד להיות זהירים ויסודיים בהתנהלות שלנו מול מקום עבודה חדש. 

ברור לכולנו כי בדיוק כשם שחשובה לנו התחלה טובה- גם למעסיק חשוב כי העסקתכם תחל על הצד הטוב ביותר, ולרוב יעשה מאמצים על מנת להבטיח זאת. אף על פי כן, בשל הלך הרוח שלנו, אנו עלולים לפספס פרטים חשובים עליהם מוטב לנו להתעכב בכדי להבטיח את עתידנו התקין בחברה החדשה.

בניגוד לנטייה שלנו לא לקרוא כל מילה ומילה בחוזה, אנו מוכרחים לוודא כי אנו מודעים ובקיאים בזכויות ובחובות שלנו במקום העבודה, וכן להתעכב על חוסר תיאום בציפיות מאיתנו.

מאחר ולא תמיד יש לנו הידע והניסיון לדעת מהן הזכויות שלנו, או את היכולת לדרוש אותן בכל זאת- מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין לזכויות עובדים, שיידע לנווט אתכם למקומות הכי נכונים לכם בכל שלב בקריירה.

 

חתימת חוזה עם מעסיק חדש? עו"ד לזכויות עובדים ילווה אתכם בכל שלב

 

המתנתם זמן ארוך עד שהגעתם למעמד המרגש של חתימה על חוזה במקום עבודתכם החדש, והרגע סוף סוף הגיע? טבעי שתחושו מעט לחץ או חשש באשר לטיבם של הסעיפים בחוזה.

אתם לא בהכרח בקיאים בכל הזכויות שלכם, ואולי מוטרדים מכך שייתכן והחוזה לא מגלם בתוכו את כולן. 

במצב כזה לא מהמרים- נעזרים בשירותיו של עורך דין לזכויות עובדים, ונהנים משקט נפשי ומזכויות מלאות המגיעות לכם על פי חוק.