עורך דין לענייני עבודה

עורך דין לדיני עבודה

הנתיב הכי אופטימלי עבור ביצוע בחירה של עורך דין לענייני עבודה הינו פגישה פרטית אחד על אחד עם אותו עורך דין האמור ואף בחינה באותה פגישה אישית במידה ומתקיימת תחושה של כימיה בין שני הצדדים של המטבע והן במידה ומתקיימת בין שני הצדדים של המטבע הרגשה של אמון – בין אותו עורך דין לבין עצמכם, בשל כך כי הלה מהווה נדבך משמעותי באופן ניכר, מפאת הסיבה כי מעת שבו הנכם מחליטים הודות אותו עורך דין מן הצד שלכם, הנכם מתעתדים לעבור ביחד עמו משעול ממושך וכן קיימת משמעת רבה ביותר שתהיה אינטראקציה מיטבית וגם אמון משותף בינכם לבין אותו עורך דין, על מנת להקל על השגשוג של הפרוצדורה הזאת.

כמו כן, קיימים עורך דין לענייני עבודה רבים, ידועים ואף  מוכרים, אשר מוגדרים כנפלאים בעולם שלהם, אשר ידרשו מכם גם בפגישה ההתחלתית כי תשלמו עבורם והן על מנת להימנע מהשלכת ממון מיותר או לחלופין מעת לריק, עליכם לבוא אף לפגישה הראשונית כאשר באמתחתכם כל הטפסים אשר צריך אותם וכן אשר מתייחסים אל התחום אשר בגינו באתם לפגישת ייעוץ, מפאת הסיבה כי פגישה הלה הינה פגישה לכל דבר ועניין וגם עורך הדין הנ"ל נדרש אף בפגישה הראשונית להיות בקי בכל החוקים ואף בחסיון משפטי והן אינו עשוי לערוך שימוש במה שסחתם או לחלופין בטפסים אשר הבאתם לפגישה, אף במצב שבתום של תהליך לא תחתמו עמו כי ייצג אתכם.

 

עורך דין לענייני עבודה – מה הינו הייחוד המקצועי שלו?

 

הייחוד של עורך דין לענייני עבודה בא לידי ביטוי בכך כי בשביל דיני עבודה קיימים כל מיני מוסדות נבדלים אשר ספציפיים למען עולם  משפטי הלה וכן הינם בתי דין לעבודה, מה שמבדיל בין עורך דין אשר מתמחה בהיבט של משפט לבין קולגות שלו אשר מתמחים בתחומי משפט שונים, מפאת הסיבה כי על עורכי דין אשר מומחים בדיני עבודה לפעול וגם להתמקצע בשתי מוסדות אחרים ואף בעלות דרכי פעולה אחרות, כה שעשיית בחירה של אותו עורך דין הולם בנושא הנ"ל היא דבר חיוני אשר לא ניתן לבטל אותו והדבר כדי שבאפשרותכם יהיה לוודא ייצוג אידיאלי.

 דיני העבודה של מדינת ישראל ספציפיים והן מסובכים ומפאת סיבה זו רק עורך דין לענייני עבודה עשוי להבין איפה טמון המענה הכי מיטבי עבור הבעיה אשר הבאתם בפיו מבין שלל החוקים אשר מתייחסים לדיני הדבר וכן הדבר לפעמים ללא הגעה אל בית המשפט.

 

למה למעשה קיימת דרישה של עורך דין לענייני עבודה?

 

ביקום אופטימלי קיים הצ'אנס כי עורך דין לענייני עבודה היה מובטל ואף ביקום אידיאלי סביר להניח בכלל לא היה נמצא מקצוע שמאפייניו הינם לחימה על זכויות של עובד. לרוע הגזרה, היקום שבו הנכם נמצאים רחוק מלהיות אופטימלי, בשל כך לעורכי דין אשר עוסקים בענף זה יש המון עבודה.

 

מתי כדאי לגשת אל עורך דין לענייני עבודה?

 

בכל מצב אשר בו עובד חש כי הוסב לו נזק ואף בכל מצב של שינוי קיצוני או לחלופין במצב של חוסר בנליות במקום העבודה, כאשר קיים אי נהירות בהיבט של זכויות עובד, משמעותי ביותר לגשת אל היוועצות עם עורך דין בתחום ענייני עבודה. הווה אומר – כמו לדוגמה – במצב של תאונת עבודה, פיטורין, הסבת נזק במקום העבודה, הלנת שכר, חוסר תשלום של כל מיני הוצאות וכיוצא בזה. בהמון מצבים מספיק פגישת ייעוץ תמציתית, על מנת למנוע אובדן של המון תשלומים. קיימים אף המון מצבים, אשר בהם ההליכה אל עורך דין לענייני עבודה לא כדאית, כמו למשל – במידה ונמחק לעובד יום חופשה אחד או במידה ועסקינן במצב של אי תשלום בשכר החודשי של מספר מועט של ₪, כי אז יהיה זה בזבוז זמן משווע של העורך דין, מפאת הסיבה כי השירות של עורך דין בתחום זה מלווה בהוצאה די רבה.

 

איך לבחור באופן מושכל עורך דין לענייני עבודה?

 

משמעותי מאוד שלא לגשת לעורך דין אשר מתמקצע בכל ענף שונה של תביעה או של בירור המתייחסים לדיני עבודה, הדבר חרף כך כי יש עורכי דין שמעדיפים לעסוק בענף דיני עבודה כעיסוק מן הצד, בפרט לאור התחרות הרבה בהיבט המשפטי. כדאי לבכר עורכי דין בעלי המלצות טובות מחברים טובים והן מקרובי משפחה. כמו כן, בהמון מצבים אפשר להחליט הודות עורך דין שהמשרד שלו נמצא בעיר שונה, בשל כך כי במהלך ניהול התביעה הנכם אין עשויים להגיע למשרד יותר מדי פעמים. משמעותי בפרט לוודא במידה ועורך הדין ותיק בניהול תביעה בבית דין לענייני עבודה וגם במידה והינו אוחז באמתחתו ותק רב של ייצוג עובדים או של ייצוג מעבידים. צריך לבכר עורך דין שיש ברשותו המון ותק בניהול תביעה בממדי מצבים אשר מדמים את המצב שהתרחש לכם. עורך דין ותיק, איכותי ומהימן, יהיה מאושר להעניק בידכם המלצות מן קהל יעד בעבר שלו ואף לחלוק אתכם אינפורמציה ספציפית בהיבט של אירועים בהם השיג שיפוי מרשים לפני כן.

עורך דין יצחק אלמליח

טל/פקס: 02-9914221
נייד: 052-6070803

מייל:almaliach6@gmail.com

עורך דין בירושלים

לסניף מרכז התקשרו לעו"ד יהודה בש

0506283749