עורך דין יצחק אלמליח

טל/פקס: 02-9914221
נייד: 052-6070803

מייל:almaliach6@gmail.com

עורך דין בירושלים

לסניף מרכז התקשרו לעו"ד יהודה בש

0506283749

עורך דין לענייני עבודה​

מתי צריך להתייעץ עם עורך דין לענייני עבודה?

שכירים מעסיקים ובעלי חברות מכירים כולם את המורכבות של עולם ההעסקה הישראלי. חוקים ותקנות אשר נועדו להגן על כל הצדדים המעורבים, יכולים להיות לנטל ולהקשות על חיי העבודה באותה הקלות. לא מעט פעמים אנו נתקלים בסכסוכים על רקע זה ונדרשים להתמודד עם החוק הישראלי בישירות. על מנת לפתור סכסוך עבודה רצוי להיעזר בשירותיו של עורך דין לענייני עבודה, אשר רזי החוק מוכרים לו והוא יכול להוביל אתכם לתוצאה הרצויה. בין אם מדובר בחתימה על חוזה העסקה מורכב, התמודדות עם מקרי הונאה במקום העבודה, יחסי עובד מעביד או הלנות שכר. עורך דין לענייני עבודה נותן מענה מקצועי לכל צד של התביעה ומייצג אתכם בצורה נקייה מאינטרסים. אל מול עיניו רואה עורך הדין את טובת הלקוח ומבצע את כל המהלכים הנכונים ביותר בהתאם לסיטואציה המשפטית. במידה ואין התקדמות במגעים, עורך הדין יכול להמליץ לכם איך לפעול ואפילו להגיע אתכם להליך משפטי בערכאה גבוהה יותר. כאשר אתם נתקלים בקונפליקט במקום העבודה, הקפידו לשמור תיעוד של כל שיחה עם הצד השני. פנו לעורך הדין בהקדם כדי לקבל הנחיות איך לתקשר עם הבוס או העובד איתו אתם בסכסוך. רק כך תוכלו להבטיח את ניקיון הכפיים שלכם ואת ההליך המיטיב לכם.

 

עורך הדין לענייני עבודה- אוטוריטה בניהול המשבר שלכם

החל מהשיחה הראשונה עם עורך הדין לענייני עבודה, אתם מפקידים בידו את כל החומר הקיים בתיק ופורסים בפניו את כל מהלך העניינים. לכן חשוב מאוד לבחור בעורך דין לענייני עבודה אשר אתם סומכים עליו ומרגישים בנוח לחלוק איתו את הפרטים. לאורך הדרך עורך הדין מהווה סמכות מייצגת שלכם ואתם צריכים לפעול בצורה הרמונית איתו ולעיתים רבות לפי ההנחיות שלו. אמון בעורך הדין שלכם הוא אולי הפרמטר הכי חשוב. הוא זה אשר יכול לעשות את ההבדל בין הצלחה לבין כישלון בתיק שלכם. בשלב הראשון עורך הדין יבין את מורכבות התיק ויבנה תוכנית עבודה. לעיתים מדובר במכתב התרעה ולעיתים בפנייה להליך משפטי. לכל תיק יש את הדרישות שלו. במידה והצד השני לא משתף פעולה בצורה אידיאלי או מקשה על התהליך ניתן לעבור לשיטות עבודה אחרות או לעלות בערכאה המשפטית. אם אתם נגשים לבית מהשפט עורך הדין מכין יחד אתכם את כל התיק ומכין אתכם למתן העדות. תשומת הלב לפרטים הקטנים בעדות היא מאוד חשובה ומעידה על האמינות שלכם, כך שתרצו להקשיב לכל העצות של עורך הדין. על כל פנים, מי שמהווה הסמכות המקצועית הוא עורך הדין ולו השפעה מרכזית על הלך הרוחות והתוצאה הסופית בתהליך. השקיעו את הזמן ובחרו את האדם המתאים ביותר לכם.

 

לא בטוחים לגבי הזכויות שלכם מול המעסיק? עורך דין לענייני עבודה יעשה לכם סדר בבלאגן

 

אם היו שואלים אתכם- מה החלק הכי מאתגר בחייו של אדם עובד, בכל הנוגע לעבודתו, בין אם הוא שכיר או עצמאי, אמיד או מרוויח שכר מינימום, מה הייתם עונים?

האם שלב הקבלה למקום העבודה הוא המלחיץ ביותר?, האם החודשים הראשונים בהם עלינו להוכיח את עצמנו למעסיק וכן ללמוד לעבוד יחד עם הקולגות? אולי התקופה בה אתם עמלים לשם קבלת קידום היא המתישה יותר? או שמא הזמן בו אתם מחליטים לסיים את דרככם במקום העבודה הנוכחי לטובת מקום חדש, שיאתגר אתכם יותר ואולי יהיה גם מתגמל יותר? 

בכל מצב, תקופה או שינוי בתעסוקה שלכם, עלולים להיווצר מצבים בלתי צפויים, העלולים לתפוס אתכם לא מוכנים,אך עם סיוע של עורך דין לענייני תעסוקה, תמיד תוכלו לתכנן מספר צעדים קדימה ולהיות מוכנים ליותר תרחישים.

לעתים אנו כלל לא מודעים לצעדים שביכולתנו לנקוט על מנת לשמור על העתיד הכלכלי שלנו ושל משפחתנו, ובאופן טבעי אי הידיעה עלולה לבוא בעוכרינו ולהביא למצבים לא נעימים ולא פשוטים.

אם אתם נמצאים בתקופה בה אתם סובלים מאי וודאות, ומעוניינים לקבל יותר שליטה על המצב ועל העתיד שלכם- צרו עימנו קשר לייעוץ, ייצוג או כל שירות משפטי אחר הנוגע למצב התעסוקתי שלכם ולמיצוי זכויותיכם כאזרחים עובדים.

אנחנו נדאג לוודא שתהיו מודעים לכל זכות וחובה החלה עליכם במסגרת תנאי ההעסקה שלכם על פי החוזה ועל פי חוק. ידע הוא כוח, ובקיאות בחוקים ובזכויות שלכם יאפשרו לכם לתכנן קדימה ולוודא שתהיו ערוכים גם בזמנים מאתגרים וימים גשומים.

 

עורך דין לענייני תעסוקה- מקצועי, מנוסה ויסודי

 

זקוקים לסיוע משפטי? מחפשים עורך דין לענייני עבודה שיסייע לכם להבין מהי הדרך הכי טובה עבורכם?

אתם בטח שואלים את עצמכם כיצד להגיע לעורך הדין הטוב ביותר עבורכם, ואיך תדעו שהוא אכן כזה.

ובכן, כאשר אתם מעוניינים למצוא עו"ד המתאים לצורכיכם הספציפיים, המתמחה בדיני תעסוקה ושיעזור לכם באמת להגיע למקום אליו אתם רוצים להגיע, וודאו שהגעתם לאיש מקצוע מנוסה שטיפל בעבר בתיקים דומים לשלכם.

לעורך הדין יצחק אלמליח שנות ניסיון ארוכות בייצוג עובדים ומעסיקים בתביעות שונות, בייעוץ ושירות בנושאי פיצויים, הרעת תנאי עבודה,דיני עבודה, זכויות עובדים והרשימה עוד ארוכה.

לראש שקט ולדרך חלקה צרו עימנו קשר ותוכלו להיות רגועים.