עורך דין יצחק אלמליח

טל/פקס: 02-9914221
נייד: 052-6070803

מייל:almaliach6@gmail.com

עורך דין בירושלים

לסניף מרכז התקשרו לעו"ד יהודה בש

0506283749

עורך דין פיצויי פיטורין

זקוקים לשירותיו של עורך דין פיצויי פיטורין? הגעתם למקום הנכון!


ייתכן ואתם נמצאים בתקופה מאתגרת ולא פשוטה, שהתחילה בפיטורים, וטרם הסתיימה. לא משנה אם עבדתם במקום העבודה הנוכחי שנים ארוכות או מספר חודשים, זהו אף פעם לא מצב נוח להתנהל בו. 
כאשר אנו מסיימים לעבוד במקום כלשהו, וטרם מצאנו מקום עבודה חדש- ישנה תחושה של חוסר יציבות, הגורמת ללחץ נפשי וכלכלי, ספק רב (אולי בעצמנו, ביכולותינו, ואולי בעתיד שלנו), מה שהופך את הימים ללחוצים ומתוחים, הכוללים דאגות ושאלות לא מעטות. 
לפיטורים כמובן יכולות להיות שפע סיבות, מוצדקות או לא, אך בכל מקרה חשוב לזכור כי לכם יש זכויות מתוקף היותכם שכירים, ומוטב שתבררו מה מגיע לכם בכל סיטואציה מול המעסיק.
חלק מהקושי להתנהל בתקופה זו, נובע מהעובדה שרבים מאיתנו אינם בקיאים בזכויותינו, ואחוז גבוה מאלה שכן מודעים- בוחרים לעתים לוותר על השיח הלא נעים בינם לבין המעסיק, הנוגע לתשלום המגיע להם.
בזמנים כאלה, הדבר הכי טוב לעשות עבור השקט הנפשי שלכם הוא להיעזר בליווי של איש מקצוע, בעל ידע וניסיון שיסייע לכם למצות את זכויותיכם, ולצלוח את האתגר התעסוקתי העומד בפניכם.
אם אתם אכן זקוקים לשירותיו של עורך דין פיצויי פיטורין, צרו עימנו קשר והצטרפו לקהל הלקוחות המרוצים שלנו. אצלנו תמצאו שירות מקצועי של עורך דין בעל ניסיון בייצוג עובדים ומעסיקים בתביעות בבתי דין לעבודה.
יחד נוכל לבצע בדיקה באשר לזכויות שלכם בהתאם להסכמים ולדין העבודה. הקלו על עצמכם והיעזרו במי שבאמת אכפת לו מרווחתכם.


מהם היתרונות בליווי של עורך דין פיצויי פיטורין?


כשם שאנו מתנהלים מול גופים ממסדיים במהלך חיינו, כתוצאה מנסיבות המחייבות אותנו לגלות בקיאות בתהליכי בירוקרטיה וחלוקת הסמכויות במחלקות השונות במשרד או ארגון ממשלתי, כך אנו נעשים עצמאיים יותר ורוכשים ביטחון בהתמודדות עם גופים ומשרדים שטרם הייתה לנו היכרות עמם.
היכולת להתנהל בעצמנו בכל מה שנוגע לחוקים וזכויות הינה חשובה עד מאוד, אך עם זאת, ישנם מקרים בהם מוטב להיעזר באיש מקצוע מנוסה, שיחסוך לנו זמן ועוגמת נפש, כאשר מדובר בזכויות שלנו מול גופים גדולים מאיתנו.
דוגמא לכך היא כאשר אנו מסיימים את דרכנו במקום עבודה מסויים, ועלינו לוודא כי מימשנו את זכויותינו במלואן. בתקופות כאלה מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין פיצויי פיטורין על מנת שנוכל להיות רגועים ובטוחים שהחוק מגן עלינו.