עורך דין יצחק אלמליח

טל/פקס: 02-9914221
נייד: 052-6070803

מייל:almaliach6@gmail.com

עורך דין בירושלים

לסניף מרכז התקשרו לעו"ד יהודה בש

0506283749

עורך דין לדיני עבודה​

עורך דין לדיני עבודה - איש המפתח בכל תהליך משפטי

 

כל מי שלוקח חלק במעגל העבודה בישראל, מכיר לפחות בצורה שטחית את הזכויות והחובות בתחום. בתור עובדים אתם מחזיקים בחובות כלפי המעסיק שלכם ובמקביל מצפים לקבל את כל הזכויות המעוגנות בחוק שמגיעות לכם מתוקף עבודתכם. במקרים רבים עובדים ומעסיקים נדרשים לבצע פעולות משפטיות על מנת להתקדם במהלך העבודה. חתימה על חוזי העסקה היא אחת מהדוגמאות הבולטות ביותר בתחום. החוזה מעגן את ההתחייבויות של שני הצדדים, המעסיק והמועסק. בתוך החוזה לכל צד יש את האינטרס לקבע הסכמות לטובות. עורך דין לדיני עבודה מהווה יועץ לכל צד ויכול להביא לחתימה על חוזה אישי בר תוקף ומיטיב. בתהליך המשא ומתן עורך דין לדיני עבודה יכול לשמור על הזכויות שלכם ובו בזמן לעגן את כל הפרטים החשובים ביותר בנוגע לתנאי ההעסקה. על פי רוב ליווי מקצועי כזה הוא חשוב לאין שיעור בעיקר בחתימה על חוזי העסקה של בכירים, אבל לפעמים גם מועסקים זוטרים רוצים להתחיל את העסקתם ברגל ימין ומתייעצים אם עורך דין. הצעד הראשון לקראת כל עבודה חדשה הוא להכיר את התנאים הבסיסיים להעסקה בחוק, ואם אתם מרגישים שאתם לא מכירים אותם, כדאי לכם לדבר עם אדם בעל ניסיון והכירות עם רזי החוק. רק כך אתם תהיו בטוחים שאתם מתחילים את העבודה החדשה הרגל ימין.

 

תלונות על תנאי העבודה בטיפול עורכי דין לדיני עבודה

 

עברתם את שלב החתימה על חוזה ההעסקה, והתחלתם לעבודה בחברה בצורה סדירה. גם אם הכל מתנהל על מי מנוחות, אתם עשויים למצוא את עצמכם מתמודדים עם התנהלות לא תקינה או הפרה של חוזה ההעסקה שלכם. תלונות על הלנות שכר, שינוי אופי התפקיד או התעמרות במקום העבודה הן עוד אספקט של עבודתו המשפטים של עורך דין לדיני עבודה. במידה ונתקלתם ביחס לא הוגן במקום העבודה ואתם רוצים לצאת למאבק על הזכויות המשפטיות שלכם, שירותיו של עורך דין לדיני עבודה היא נחוצה וחיונית. במעמד המפגש עם עורך הדין אתם תפרטו את כל מהלך העניינים אשר הוביל אתכם להתלונן. עורך הדין יסביר לכם איך אפשר למצות את הזכויות המשפטיות שלכם ויד ביד אתם תבצעו את כל הפעולות החיוניות על מנת לפתור את הסכסוך. עבודה עם ליווי משפטי צמוד היא זו אשר מבטיחה להגיע לחקר האמת ולסייע לכם לקבל את התגמול הכספי על העבודה הקשה שלכם. בעולם בו חברות גדולות עושות טעויות קריטיות לחייהם של עובדים זוטרים, אתם חייבים להיות עם היד על הדופק. תגובתיות מהירה ומענה משפטי נכון לכל התנהלות של הצד השני מראות על רצינות וגורמות לכם להביא לשינוי משמעותי בגישה ולפיצוי הכספי המיוחל.

 

עורך דין לדיני עבודה בירושלים

 

* נתקלתם בסיטואציה לא נוחה במקום העבודה, ואתם מרגישים שזכויותיכם מקופחות?

* עומדים בפני עריכת חוזה ביניכם לבין המעסיק?

* נגרם לכם נזק על ידי גוף מוסדי או פרטי ואתם שוקלים הגשת תביעה?

* זקוקים לייצוג משפטי?

אם יש לכם צורך בייעוץ, ליווי או ייצוג משפטי כלשהו- הגעתם למקום הנכון!

כשמחפשים איש מקצועי לליווי בנושא כה רגיש כמו תעסוקה, המשפיע באופן ישיר על מצבנו הכלכלי, אנו מוכרחים לוודא כי הוא רגיש מספיק לצרכינו ולקושי המאפיין כל תהליך משפטי, וכמו כן עליו לגלות מקצועיות ויסודיות בכל שלב.

עורך דין לדיני עבודה שבאמתחתו ניסיון רב בנושאים הנוגעים לחוזים והסכמים בין מעסיק לעובד וכן לעריכתם, ייצוג עובדים ומעסיקים בתביעות בבית דין לעבודה, ייעוץ ושירות בכל הנוגע לפיצויים לעובד שהתפטר, זכויות עובדים והרעת תנאי עבודה- הוא האדם הנכון לשמש לכם שותף לתהליך המשפטי אותו אתם עומדים להתחיל.

אז אם אתם מעוניינים לצאת לדרך עם עו"ד מקצועי ומסור, אך מתלבטים עם מי לצאת לדרך- צרו עימנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה, לייעץ בכל מקרה ולסייע לכם להגיע לביטחון הדרוש לכם לשם התחלת התהליך.

 

עורך דין לדיני תעסוקה- ולרגע לא תרגישו לבד

 

בחייו של כל אדם מגיעים הרגעים הללו בו עלינו להתנהל מול גוף, מוסד, ארגון או משרד ממשלתי, ולגלות בקיאות בכל שלבי הבירוקרטיה, על מנת לעשות זאת בצורה הטובה ביותר.

גורמים לכך עשויים להיות קבלת דו"ח חניה, תביעה בבית הדין לתביעות קטנות, או מאבק משפטי מול מעסיק בעקבות הרעת תנאים או אי עמידה בתנאי החוזה שנחתם בין שני הצדדים.

בזמנים כאלה, אנו נוטים לוותר על כל צעד או מהלך העלול לגרום לתהליך להפוך להיות מתמשך או ארוך מעבר למה שאנו מסוגלים להכיל, ופעמים רבות כאשר אנו עושים זאת ומרימים ידיים בשלב מוקדם- החלטה זו עלולה לבוא בעוכרינו ולמנוע מאיתנו זכויות שאולי אנו אפילו לא מודעים להן.

כמו כן, ישנם כאלה המעדיפים לנהל תהליכים כאלה בגפם על מנת לחסוך בהוצאות, אך גם צעד כזה עלול להביא לתוצאה הפוכה ודווקא למנוע מאיתנו החזרים ותשלומים המגיעים לנו על פי חוק והסכמים כתובים.

בתקופות המצריכות מכם ידע משפטי וניסיון, ובכדי שתוכלו למצות את המקסימום מכל סיטואציה- צרו קשר עם עורך דין לדיני עבודה שיעשה עבורכם את העבודה הקשה.