עורך דין פיצויי פיטורין

עורך דין לדיני עבודה

המנעד הרב של תחומי עיסוקו של עורך דין עבודה

 

עורך דין עבודה המוצלח ביותר עוסק במנעד רב של עימותים משפטיים ואף צמוד לקהל היעד שלו במהלך כל שלבי הפרוצדורה המשפטית. מה הינם העיסוקים העיקריים בהם פועלים עורכי דין לעבודה? להלן

 

תביעה אל מול ביטוח לאומי – עורך דין לדיני עבודה מייצג עובד והן מעביד אל מול ביטוח לאומי בשפע של תביעות.

 

התפטרות וכן פיטורין – אף במידה ועסקינן הודות עובד שהתפטר מעבודתו ואף במידה ועסקינן הודות מעביד שפיטר עובד, מגיעות התחבטויות בעניין תשלום תנאים סוציאליים, חוקיות הפיטורין וכיוצא בזה.

 

זכויות אישה בהיריון – אישה שפיטרו במהלך הריונה בלי רשות, נדרשת לייצוג משפטי להענקת שיפוי, לפן מעביד שדורש לגשת למשרד הכלכלה למענק רשות לפיטורין.

 

עורך דין עבודה עוסק בייצוג משפטי בערכאות

 

המון בני אדם אינם מבינים, אבל עימותי עבודה לא נדונים בבית משפט אזרחי סטנדרטי, כי אם בבית דין אזורי לעבודה. עורך דין עבודה הכי מוצלח מייצג עובד וגם מעסיק בערכאה הנ"ל ואף בפרוצדורת ערעור אר נדונה בבית הדים הארצי לעבודה בירושלים. לבית דין לעבודה סדרי דין ספציפיים ובשל כך, קיימת המון משמעות כי בכל דיון בערכאה זו, הצדדים עשויים להיות מיוצגים באמצעות עורך דין מומחה לעבודה.

 

עורך דין עבודה עוסק בגישור של עימותי עבודה

 

המון תביעות אשר נמסרות לבית דין לעבודה, הולמות פרוצדורה של גישור, אשר במהלך מסבים הצדדים בליווי עורכי דינם, בהיקף שולחן אחד ועם המגשר משתדלים להגיע לכדי מענה סביר. לפרוצדורה של הגישור בעימות עבודה המון סגולות, לרבות 

 

מענה של חשיבה מחוץ לקופסה – סגולה משמעותית ביותר של פרוצדורת הגישור הינה אפשרותו של המגשר לספק מענה של חשיבה מחוץ לקופסה לעימות, אשר לא מקובלת בדיון בבית משפט.

 

חיסכון בעת ואף בהוצאות – תוך כדי פגישת גישור את או לחלופין שתיים, אפשר להכין חוזה גישור ולא נדרש לחכות כמה חודשים רבים עבור דיון או ליטול בהוצאות של פרוצדורה משפטית.

 

פרוצדורה וולונטרית – גישור הינו פרוצדורה לא מחייבת, בשל כך מותר לצדדים לסיימה בכל זמן נתון ולחזור להתדיין בבית המשפט.

 

שכר טרחה של עורך דין עבודה

 

לעומת עורך דין נזיקין אשר גובה שכר טרחה בדרך כלל באחוזים בהתאם לממצא, עורך דין של דיני עבודה שכר הטרחה שלו בדרך כלל בסינרגיה חלקו בתחילת הפרוצדורה וחלקו באחוזים מן הממצא.

עורך דין יצחק אלמליח

טל/פקס: 02-9914221
נייד: 052-6070803

מייל:almaliach6@gmail.com

עורך דין בירושלים

לסניף מרכז התקשרו לעו"ד יהודה בש

0506283749